Videa - Filmy

Dexter - 5. série promo

18. srpna 2010 v 17:34 | Alex
Ahoj! Tak se zase hlásím :). Omlouvám se, ale chuť blogovat se mi ještě úplně nevrátila, i když vám teď v dohledné době zase možná něco napíšu (Inception a podobně :D).

Nový televizní spot na pátou sezónu Dextera je dost působivý. Napomáhá tomu i hudba z Requiem za sen.


Další články: Soundtrack, Knižní předloha

Dexter - trailer na pátou sérii :-)

30. července 2010 v 17:09 | Alex
Omlouvám se za menší neohlášenou odmlku. Ne snad, že bych neviděla nic, co by stálo za zmínku, ale byla jsem na brigádě a hlavně mám teďka hlavu úplně jinde (ani nechtějte vědět kde :D)...

Pokud jste to ještě neviděli, tady je úžasný první trailer na novou sezónu Dextera :-). SPOILERY z toho jen čiší, takže pokud jste neviděli sezónu předchozí, upřímně nedoporučuju se na něj dívat (připravili byste se tak pravděpodobně o největší překvapení v celém seriálu). Vypadá to zkrátka skvěle, možná drsněji než kdykoliv předtím, a jelikož příběh navazuje přesně tam, kde minule skončil, moc veselý nebude. Zato napětí si určitě užijeme. Těším se strašně. Jakmile se objeví nějaké pěkné promo fotky, připravte se na nový design na tomhle blogu :D... Moc se mi líbí nové "heslo" série, které tam s největší pravděpodobností nebude chybět - tedy: "Sins may be forgiven... but conscience is a killer," neboli "Hříchy mohou být odpuštěny... ale svědomí je zabiják." A Dexter má právě to svoje svědomí bez pochyb hodně černé.


Další články: Soundtrack, Knižní předloha

Behind the Scenes: Dexter Season 4

5. září 2009 v 11:32 | Alex
No nevypadá to dokonale? Nemůžu se dočkat... :-)

Dexter Opening

3. srpna 2009 v 13:02 | Alex
Tak jsem i já konečně propadla kouzlu Dextera Morgana. Uvědomuju si, že pozdě, důležité ale je, že vůbec :D. Jako obvykle jsem, co se seriálů týká, dost pozadu... Dexter mě ale doslova přikoval ke gauči a za poslední dva dny jsem viděla celou první sérii až na poslední díl, který mě čeká dneska večer a to, jak jsem napjatá a zvědavá, co se z prekérní situace, do níž se hlavní hrdinové dostali, vyklube, se ani nedá popsat :). Na článek o první sérii se můžete těšit brzy, zatím sem dávám úvodní znělku, která mi už napoprvé totálně učarovala - jak je skvěle promyšlená a plná detailů! Obzvlášť ta věc s tričkem je super! :)


8. BRB (The Joker Blogs)

19. července 2009 v 10:14 | Alex
A je tu další díl! :D Tentokrát se nám to trochu přiostřilo :).

The Time Traveler's Wife - Trailer

24. června 2009 v 13:37 | Alex
O tomhle filmu jsem se poprvé doslechla předevčírem a vypadá to opravdu velmi zajímavě. Jedná se o jakési romanticko-dramatické sci-fi. V hlavních rolích Eric Bana a Rachel McAdams. Do kin by to mělo přijít letos. Po zhlédnutí traileru musím říct, že se těším :).


Na csfd.cz najdete trailer s českými titulky.

North & South - Best scenes

17. června 2009 v 16:22 | Alex
Ještě stále mám potřebu cosi plkat na toto téma... Bude to nejspíš tím, že moje okouzlení ještě zdaleka nevyprchalo (a mám podezření, že mi určitě ještě nějakou dobu vydrží :)). A tak přináším pár nejlepších scén. Že tam budou spoilery, je doufám jasné :).

7. Artistic Merit (The Joker Blogs)

14. června 2009 v 7:18 | Alex
Konečně po hrozně dlouhé době se tvůrci The Joker Blogs dostali k vytvoření dalšího dílu, který je jako vždy skvělý :). Joker se tentokrát dal na malování a diskutuje s doktorkou Quinzel o umění i jiných zajímavých věcech ;-).

New Moon - trailer

2. června 2009 v 15:38 | Alex
Konečně byl zveřejněn (opravdu) oficiální trailer k New Moon a já jsem docela překvapená, protože to vypadá, že se tvůrci posunuli o kus dál a celkově to působí docela dobře. Jedná se v podstatě o sestřih čtyř scén (ač zásadních) a už z nich je patrné, že se film tentokrát nebude tak striktně držet předlohy (i když je pravda, že to zatím těžko soudit). Ale zkrátka vypadá to lépe než díl předchozí a třeba to tvůrci ještě někam dotáhnou :). Další trailery snad poví víc...

6. An Apple A Day (The Joker Blogs)

8. dubna 2009 v 19:36 | Alex
Tak... konečně je tu opravdový šestý díl Joker Blogs! :)

No, je perfektní, jako obvykle... možná víc než obvykle :D :D... Však uvidíte.

 
 

Reklama