close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

> News <

Nový design, nový začátek...?

10. července 2013 v 12:40 | Alex
...doufejme :).

Každopádně po těch dvou letech už to chtělu změnu a mafiány z Boardwalk Empire nahradil zubožený Will Graham a v odrazu všudypřítomný Mr. Stag :D.

Opět jsem se rozhodla, že v jednoduchosti je síla :-). Jako obrázek do záhlaví mi posloužila moje nejnovější seriálová posedlost a zdroj mých nočních mur :D... Jinak taky věc, se kterou jsem se po nedávném finále první sezóny stále ještě tak nějak nevyrovnala. A bude-li chvíle času, zaručeně o tomhle božském seriálu (a prostě té nejlepší záporné postavě jaká snad kdy byla - tedy pochopitelně mimo Jokera :P) budu muset konečně něco napsat!

Nový design :)

11. února 2011 v 23:19 | Alex
News

Po půl roce jsem se opět rozhodla změnit design :).

Takovouhle barevnou kombinaci jsem tu ještě neměla, ale experimentovat je potřeba :D... Výsledek se mi celkem zamlouvá, ale možná jsem tak nekritická kvůli mému současnému zalíbení v tématu, ke kterému jsem tenhle design stvořila :D.

Pro ty, co neví, odkud tahle fotka a těch pár skvělých hlášek nalevo jsou, mohu říct jen dvě slova: Boardwalk Empire. U nás zatím nepříliš známý seriál o mafii odehrávající se roku 1920 v Atlantic City. Takřka ihned se stal jednou z mých četných posedlostí, a to nejen pro mé milované téma, ale i pro neuvěřitelně úžasné provedení (článek vám už chystám :)).

K moři se asi ještě dost dlouho nepodívám, tak se budu kochat aspoň tímhle virtuálním výhledem spolu s Nuckym :D... Doufám, že se vám to také líbí, a jak už je zvykem, očekávám vaše názory a připomínky :)...

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! aneb Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų naujųjų metų!

24. prosince 2010 v 0:00 | Alex
Další rok se nám pomalu chýlí ke konci a Vánoce už jsou tady!

Letos to bylo opravdu hektické. Jak jste si všimli, ani jsem se nemohla pořádně věnovat tomuhle blogu (který jsem ovšem nepřestala mít ráda, stejně jako všechny ty úžasné lidi, se kterými jsem se tu seznámila). Omlouvám se, leč času není nazbyt. To vy jistě sami pociťujete s přibývajícími léty. Jsem si jistá i tím, že chápete, že pokud mám nějaký volný čas, raději ho věnuji Svému milovanému než sezení u počítače. To ale samozřejmě neznamená, že bych na vás zapomněla.

Užijte si "poklidné" vánoční svátky v co největší pohodě. Pod stromečkem najděte všechno, co si přejete. A do nového roku Vám všem přeji mnoho úspěchů a štěstí, hlavně zdraví a hodně lásky (věřte mi, ta i hory přenáší! :)).

Mějte se hezky! No, a já se jdu zase učit. Zkoušky jsou už moc blízko. Všem, co je čeká (nejen první) zkouškové období jako mě, maturita, přijímačky a v podstatě jakákoliv velká životní zkouška, přeju ještě navíc, aby vše šlo co nejvíc hladce a ať všechny překážky zdárně překonáte!

K nadpisu jen tolik, že jste si přáli litevskou větu, tak zde jednu tématickou máte! :)

Nový design

28. září 2010 v 20:18 | Alex
News

A je to tu! Konečně jsem se dostala k tomu slíbenému novému designu. A jestli si to dobře pamatuji, tohle je na mém blogu v pořadí již třetí design k tématu Dexter :). Dextera jsem vybrala samozřejmě hlavně kvůli premiéře jeho nové sezóny. No a pochmurné ladění tohohle obrázku mi hrálo do karet. Je podzim, je ošklivo a já taky nejsem zrovna v nejlepší náladě - jo, každé začátky jsou těžké...

Po rozjásaném letním Big Bang Theory tedy přichází depresivní drahoušek Dexter (to zní skoro jako od Lindsayho :D). Šedá barva doplněná tmavě rudou mi rozhodně nepřipadá jako špatná kombinace. Tak snad se vám bude také líbit, a to nejlépe celou tu dobu, po kterou  ho tu nechám (a bude to nejspíš dlouho - víte, jak jsem líná :P). Konečný vzhled byl pro mě celkem překvapením, neměla jsem úplně jasnou představu. Jsem ale s výsledkem docela spokojená.

Bohužel nemám teď možnost podívat se, jak to vypadá v jiných prohlížečích a na jinak velkých obrazovkách, tak pokud tam něco vyloženě nesedí, dejte prosím vědět :). No a jako obvykle si ráda poslechnu vaše názory a připomínky...

Seriály do konce roku

3. září 2010 v 19:36 | Alex
News

S podzimem a zimou tohohle roku to vypadá dobře - teda aspoň co se seriálů týká. Od září začínají nové řady hned několika mých oblíbených, takže budu mít asi dost nabitý program, abych to všechno stíhala :D.

do 13. září - 2. řada Lie To Me
Druhou půlku téhle série musím povinně dokoukat. Je to totiž nejlepší detektivní seriál za poslední dobu, no a taky má jeden velký trumf, jímž je úžasný Tim Roth.

od 21. září - 2. řada Glee
Na to se po zhlédnutí první série opravdu těším a jsem přesvědčená, že to bude perfektní věcička na odpočinek.

od 23. září - 4. řada The Big Bang Theory
Součásná špička na poli sitcomů bude snad pokračovat stejně úspěšně, jako její předchozí série. Já osobně o tom moc nepochybuji a strašně se těším :). Jestli totiž brzo neuslyším Sheldonovo pověstné "Bazinga!", tak nevím nevím :D.

od 26. září - 5. řada Dexter
Můj neoblíbenější seriál pokračuje, no a z ukázek to vypadá víc než drsně. Otázkou zůstává, zda se udrží na takové úrovni, jako všechny předchozí série. Tomu ovšem pevně věřím. Tvůrci totiž mají skvělou výchozí pozici a příběh se může (a zdá se, že i bude) rozvíjet do opravdu velmi zajímavých situací...

od 10. listopadu - 3. řada Lie To Me

A pak je tu samozřejmě ještě hromada seriálů, které bych chtěla vidět, ale to až zas někdy bude příležitost. Myslím, že tohle mi dá dost zabrat se vší tou školou k tomu :).

Going Postal! :-)

7. května 2010 v 16:45 | Alex
News

Něco málo pro fanoušky Terryho Pratchetta :-). Možná jste to už viděli, já na to narazila až teď.

Nový design :-)

28. února 2010 v 8:54 | Alex

Je tu skoro jaro a chtělo to změnu :-). Hlavně něco optimistického a veselého. Přece jen, ve čtvrté sérii Dextera jsme si té radosti moc neužili. No a tak jsem si vybrala The Big Bang Theory, což je v současné chvíli seriál, který jsem si opravdu zamilovala.

A když už BBT, tak nesmí chybět můj milovaný Sheldon. No, a když už Sheldon, tak to musí být něco šíleného - k tomu mi dokonale posloužil tenhle úžasný obrázek (mám dojem, že z druhé série).

Jen abych vás trochu uvedla do děje :D - Sheldon a Leonard se jdou omluvit Rajovi, že mu nevyjádřili dostatečnou podporu, a Sheldon se zkouší mile usmát. Jenže Sheldon umí jen tenhle děsivý úsměv, a tak Leonard povídá: "We're here to see Koothrapali, not kill Batman." Tak jsem si tu hlášku trošičku poupravila a použila :-). Já osobně se vždycky strašně rozesměju, když vidím tenhle obrázek.

Jinak myslím, že barevná kombinace oranžové a žluté docela ujde. Hned se mi to tu rozzářilo.

Tak doufám, že se vám to líbí :-). Vítány jsou jako obvykle veškeré názory a připomínky...

PF 2010

31. prosince 2009 v 15:04 | Alex
Rok nám končí a já bych vám všem v krátkosti ráda popřála mnoho úspěchů do roku následujícího. Hodně štěstí, zdraví, lásky a všech těch dalších potřebných věcí, dále samé krásné zážitky, ať se vám splní všechno po čem toužíte a hlavně buďte v klidu, což se mně pravděpodobně nějaký pátek nepoštěstí :D. No a samozřejmě vám už z principu musím popřát i nějaké ty dobré filmové zážitky - udělejte si na filmy někdy v průběhu dalšího roku čas, dokážou opravdu hodně věcí :-) (i já se budu muset snažit, protože půlrok co mě čeká asi bude opravdu hodně hektický). A na závěr vám ještě přeju suprovou silvestrovskou oslavu!

Veselé Vánoce!

24. prosince 2009 v 8:00 | Alex
Jsou tu další Vánoce! :-)

Doufám, že je všichni prožíváte v klidu a pohodě, jak by to mělo být. Přeji tedy krásné prožití vánočních svátků internetovým přátelům - jmenovitě Alici, Ann, Calwen, Dvoukvítkovi, Ice, Jilly, Koprovi, Leni, Sashe, Lufce, Luize, Mimě, Teryl a Zuzce (snad jsem na nikoho nezapomněla :-)) -, pravidelným, nepravidelným i příležitostným čtenářům tohoto blogu i všem, kdo sem právě náhodou zavítali.

Děkuju Vám, jste skvělí! Veselé Vánoce! :-)

2. dexterovský design

27. září 2009 v 8:27 | Alex

Jak jsem slíbila, při přílěžitosti začátku čtvrté sezóny Dextera, jsem zvolila nový design :-).

Opět je velice jednoduchý (ale to zřejmě vidíte sami :D). Na záhlaví jsem vybrala obrázek charakterizující novou sérii, a i když je v Dexterovi hlášek milion, nenapadla mě žádná, která by se sem hodila, a tak jsem to prostě nechala takhle a budu se spoléhat na výmluvný nápis na tričku toho roztomilého prcka :-).

Vrátila jsem se opět k modré barvě, tentokrát světlejší. Jinak všechno zůstává při starém. Ještě bych asi měla zmínit můj záměr - pro případ, že by to někdo na svém počítači neměl vidět tak jako já, abych to případně mohla opravit. Levá polovina má být modrá, pravá bílá :-).

Tak, to je asi vše, co bych vám k tomu řekla... Nejzásadnější otázkou zůstává: bude dnes Dexter zase začínat větou "Tonight's The Night"? :D
 
 

Reklama